Truhlářství Křiva L&P Mikulčice, okr. Hodonín - každou zakázku provádíme od grafického návrhu, přes výrobu, dodávku, až po montáž nábytku. Vyrábíme nábytek, vestavěné skříně, dětské pokoje a další.

Rodinný apartmán Ema nabízí ubytování ve Valticích, ve městě vína a lidových tradic.

Firma Roflex CZ s.r.o. vám nabízí cihlové obklady Elastolith, to je skvělý poměr ceny a designu. Tehlové obklady Elastolith dodáváme také na slovensko.

Ing. Beata Vájová nabízí realizace zahrad. Zaradní ráj to je zahradní architektura, kterou tvoří kosterní dřeviny především různé kultivary jehličnanů, doplněny listnatými dřevinami, trvalkami a letničkami.

Rodinné vinařství Bartoníkovi Mikulčice, to je dlouholetá rodová tradice prezentující typické malé slovácké vinařství orientované zejména na produkci maloseriových šarží vín.

Váš strukturovaný životopis je spolu s motivačním dopisem vaší první vizitkou, pro vašeho potencionálního zaměstnavatele. Pokud se vám nepodaří životopis správně napsat, ztrácíte šanci. Průvodní neboli motivační dopis je při hledání zaměstnání další z velice důležitých věcí v komunikaci mezi Vámi a Vaším budoucím zaměstnavatelem.

Roflex – fasádní studio - se zabývá tónováním interiérových a fasádních barev, tenkovrstvých fasádních omítek a mícháním dekorativních omítek.

Reality Filler - Realitní kancelář. Na základě nabídek svých klientů zabezpečujeme reality a finanční poradenství.

Stroje Lesák - Oprava stavebních a zemních strojů, kovoobrábění Naše firma se zabývá opravou a prodejem zemních a stavebních strojů typů UNC, UN, DH, LESNÍ, KOMUNÁLNÍ TECHNIKY, HYDRAULICKÝCH RUK, NOSIČŮ KONTEJNERŮ a HYDRAULICKÝCH ČEL.

Ubytování v Penzionu U Kostela Mikulčice - ubytování v rodinném penzionu.

Autolakovna Veselý - lakování osobních automobilů, užitkových automobilů, motocyklů – kapotáže, nádrže, technologických a konstrukčních celků.

Vinařství u sv. Kříže - rodinného vinařství U svatého Kříže, které je charakteristické svým osobním a rodinným přístupem – jak k vínu, tak i ke svým zákazníkům


Předchozí stránka: Poděkování